Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i

Canon Imagerunner Advance Dx 527i to wydajny i wszechstronny system wielofunkcyjny, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę w korzystaniu, wydajność i bezpieczeństwo. Aby w pełni wykorzystać możliwości tego zaawansowanego systemu, należy poznać instrukcję obsługi i konserwacji. Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i zawiera szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji, użytkowania i konserwacji systemu. Zawiera również istotne informacje dotyczące bezpieczeństwa i poprawnego działania urządzenia. Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i jest ważnym narzędziem do osiągania optymalnego wyniku drukowania i skanowania oraz zapewnienia bezpiecznego i wygodnego użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i

Szybkie i łatwe w obsłudze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4

Szybkie i łatwe w obsłudze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4

Standardowo zainstalowane

Szybkie, dokładne skanowanie z prędkością 190 obr. /min (A4)

o przekątnej 10, 1″ (25, 7cm)

Seria imageRUNNER ADVANCE DX 717/617/527

Szybkie i wydajne monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4 z prostą wymianą kaset z tonerem

Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527i

36% typowego dnia pracy pracownika umysłowego upływa na wyszukiwaniu i konsolidowaniu informacji z różnorodnych systemów. Znajdują oni potrzebne informacje tylko w 56% przypadków.

(Źródło: Artykuł przeglądowy „Bridging the Information Worker Productivity Gap, Unlocking the Hidden Value of Information”, badanie IDC dla wielu klientów, 2014, David Schubmehl i Dan Vesset)

Szybkie drukarki wielofunkcyjne A4 imageRUNNER ADVANCE DX 717/617/527 do druku monochromatycznego zwiększają wydajność pracy w biurze.

Zwiększona wydajność

Zautomatyzowane przepływy pracy zwiększają wydajność – umożliwiają intuicyjne skanowanie, przechowywanie i wyszukiwanie dokumentów w postaci cyfrowej.

Pełna ochrona

Wielowarstwowa ochrona dokumentów, urządzeń i sieci z szyfrowaniem danych i uwierzytelnianiem użytkowników.

uniFLOW Online Express

Oprogramowanie oparte na chmurze zarządza urządzeniami centralnie, poprawia jakość wydruków i zwiększa bezpieczeństwo – w standardzie.

Cechy urządzenia

Kompaktowa konstrukcja

 • Niewielki rozmiar (format A4) doskonale sprawdza się w przypadku umieszczania urządzeń na biurkach i umożliwia bezproblemową integrację ze środowiskami biurowymi.

Ekologiczne biuro

 • Ciche drukowanie i skanowanie minimalizuje zakłócenia w intensywnie działających biurach i środowiskach pracy.
 • Canon imageRUNNER ADVANCE DX 527i

  Wielofunkcyjna drukarka A4

  Szybkie i łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne do drukowania czarno-białych dokumentów w formacie A4.

  Canon iRA DX 527i to:

  • Druk 52 str. /min (cz. -b. )
  • Szybkość skanowania: 190 obr. /min w formacie A4 (dwustronnie)
  • Oprogramowanie oparte na chmurze uniFLOW online Express
  • Maks. 3200 arkuszy

  Zautomatyzowane procesy skanowania, przechowywania i wyszukiwania zwiększają wydajność i zmniejszają liczbę błędów ludzkich. Automatyczne usuwanie pustych stron podczas skanowania skraca cały proces.

  Łatwa wymiana kaset z tonerem typu „wszystko w jednym” skraca czas przestojów i umożliwia ciągłe użytkowanie.

  Dostępne w standardzie oparte na chmurze oprogramowanie uniFLOW Online Express to jedno zintegrowane rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo urządzeń i upraszcza zarządzanie drukowaniem.


  Poznaj zalety najmu urządzeń. Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: warszawa@faxpol. pl lub bezpośrednio pod numerem 22 5619191.

  Zobacz poniższy poradnik dla Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

  MANUALSCAT | PL

  Pytania i odpowiedzi

  Masz pytanie dotyczące Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i. Upewnij się, że opisujesz trudności z Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

  Zadaj pytanie o Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i

  Marka:
  Canon
  Produkt:
  Drukarki
  Model/nazwa:
  imageRUNNER ADVANCE DX C3725i
  Typ pliku:
  PDF
  Dostępny w językach:
  Angielski

  Powiązane produkty Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i

  Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja użytkowania i konserwacji Canon Imagerunner Advance Dx 527i