Instrukcja zamawiania Canon Eos Utility 2 10 For Macintosh

Canon EOS Utility 2 10 for Macintosh to najnowsza wersja oprogramowania Canon dla aparatów EOS. Instalacja tego oprogramowania umożliwia użytkownikom korzystanie z wielu przydatnych funkcji. Pozwala ono zarządzać i przesyłać zdjęcia z aparatu bezpośrednio do komputera, a także tworzyć wirtualne albumy zdjęć. Oprogramowanie to obsługuje również funkcje automatycznego ustawiania ostrości, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Zgodnie z instrukcją zamawiania, aby zamówić Canon EOS Utility 2 10 dla Macintosha, należy pobrać plik instalacyjny z witryny internetowej producenta i postępować zgodnie z instrukcjami.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja zamawiania Canon Eos Utility 2 10 For Macintosh

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Program EOS Utility ułatwia przenoszenie zdjęć z aparatu EOS do komputera. Użytkownik może przesłać wszystkie zdjęcia od razu lub wybrać pojedyncze obrazy do przenoszenia. Ponadto program współpracuje z oprogramowaniem Digital Photo Professional i ImageBrowser EX.

EOS Utility umożliwia także zdalną obsługę aparatu z poziomu komputera za pośrednictwem kabla USB lub sieci Wi-Fi (o ile aparat ją obsługuje lub jest wyposażony w oddzielny bezprzewodowy przekaźnik danych; nie dotyczy modelu EOS M).

Program EOS Utility jest zawarty w początkowym pakiecie instalacyjnym oprogramowania do aparatu EOS.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

Instrukcje obsługi i informacje o oprogramowaniu

Instrukcja obsługi

Zaawansowany podręcznik użytkownika

Oprogramowanie komputerowe

Pobieranie oprogramowania

Można pobrać program instalacyjny oprogramowania.

Pobierz

Digital Photo Professional

Digital Photo Professional to program do wyświetlania zdjęć w formacie RAW zarejestrowanych aparatami kompatybilnymi z aparatami Canon oraz do edycji zdjęć do poziomu jakości Canon.
Ten program obsługuje zdjęcia w formacie RAW oraz odtwarzanie i edycję plików wideo w formacie RAW.

Dowiedz się więcej

EOS Utility

EOS Utility to program pozwalający na podłączenie cyfrowej lustrzanki jednoobiektywowej EOS lub aparatu bezlusterkowego do komputera oraz na używanie komputera do eksportowania plików (zdjęć i filmów), regulacji ustawień aparatu oraz wykonywania innych czynności.

Picture Style Editor

Picture Style Editor to program pozwalający na edycję istniejącego stylu zdjęcia na podstawie zdjęć w formacie RAW w celu stworzenia oryginalnego stylu zdjęcia.
Nowy styl zdjęcia można stosować do zdjęć w formacie RAW za pomocą programu Digital Photo Professional, eksportować do obsługiwanych aparatów itp.

Aplikacje mobilne

Camera Connect

Jest to skuteczna i wydajna aplikacja, której można używać w połączeniu z produktem EOS obsługującym Wi-Fi do korzystania z funkcji zdalnego fotografowania i wygodniejszego sprawdzania zdjęć.

Pobierz

Digital Photo Professional Express

Oprogramowanie Digital Photo Professional, wcześniej dostępne wyłącznie w wersji na komputery, jest teraz dostępne również w wersji na urządzenia iPad oraz iPhone. Dzięki korzystaniu z obsługi dotykowej pozwala na intuicyjne przeglądanie, edytowanie i przetwarzanie zdjęć w formacie RAW.

Usługi sieciowe

image. canon

Wszystkie zdjęcia i filmy zarejestrowane aparatami cyfrowymi Canon można łatwo przesyłać do chmury image. canon.

Dowiedz się więcej

Instrukcja zamawiania Canon Eos Utility 2 10 For Macintosh

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja zamawiania Canon Eos Utility 2 10 For Macintosh

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja zamawiania Canon Eos Utility 2 10 For Macintosh