Nowe funkcje Podręcznik Electrolux Esf5201lox

Nowy Electrolux ESF5201LOX to innowacyjny i praktyczny podręcznik do korzystania z funkcji domowych i kuchennych. Wyposażony w wysoce wydajną technologię i wiele funkcji, ten urządzenie wielofunkcyjne jest wygodne w użyciu i dostarcza doskonałej jakości funkcji. Zawiera funkcję szybkiego gotowania, która zapewnia szybsze i zdrowsze gotowanie bez wzrostu ciśnienia. Funkcja termoobiegu zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz mikrofalówki, co zapewnia wyjątkową jakość i przysmaki. Urządzenie jest wyposażone w wygodny wyświetlacz LCD, dzięki któremu można szybko i łatwo ustawić odpowiednie ustawienia, a także wygodną klawiaturę dotykową. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Electrolux ESF5201LOX jest wygodnym i wydajnym urządzeniem wielofunkcyjnym, które zapewnia doskonałą jakość funkcji.

Ostatnia aktualizacja: Nowe funkcje Podręcznik Electrolux Esf5201lox

Zobacz poniższy poradnik dla Electrolux ESF5201LOX. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Electrolux ESF5201LOX, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Electrolux ESF5201LOX. Upewnij się, że opisujesz trudności z Electrolux ESF5201LOX tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Electrolux ESF5201LOX

Marka:
Electrolux
Produkt:
Zmywarki
Model/nazwa:
ESF5201LOX
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Francuski, Portugalski, Słowacki

Powiązane produkty Electrolux ESF5201LOX

Punkty artykuły

 1. O Producent
 2. Cechy urządzenia i charakterystyki
 3. Zalety i wady
 4. Odmiany typu pobierania
 5. Czołowy
 6. Poziomy
 7. Seria
 8. Inspirować
 9. Intuicja
 10. Platyna
 11. Idealna opieka
 12. Oszczędzacz czasu
 13. Mypro
 14. Popularne modele
 15. ELECTROLUX EWS 106EDW
 16. ELECTROLUX EWT 1264ILW
 17. Electrolux EW7WR361S
 18. Tryby działania i programów
 19. Wymiary
 20. Porównanie z innymi markami
 21. Zasady instalacji
 22. podręcznik

Electrolux Pralki są uważane za punkt odniesienia dla jakości, niezawodności i projektowania w Europie. Modele z załadunkiem czołowym, wąskim, klasycznym i innym typami produkowanymi przez firmę w pełni zgodne z najbardziej rygorystycznymi standardami jakości, odpowiednimi do małej mieszkań i przestronnych apartamentów.

W jaki sposób korzystać z pralki, zainstaluj go, wybierz tryby pracy, producent oferuje uczenie się z góry – od instrukcji, ale niektóre aspekty technologii powinny być rozpatrywane oddzielnie.

O Producent

Electrolux istniał od 1919 roku, jest jednym z najstarszych europejskich producentów technologii. Do tego punktu, firma założona w 1910 roku została nazwana Elektromekaniska AB, z siedzibą w Sztokholmie, specjalizującym się w rozwoju odkurzaczy domowych. Łącząc się z AB Lux, produkował lampy naftowe, firma zapisała jej oryginalną nazwę na jakiś czas. Rozszerzanie i modernizację produkcji w Szwecji, Axel Vernner Gren (założyciel Electrolux) zdecydował się przejść dalej, biorąc pod uwagę opinię konsumentów.

Takie podejście przyniosło niezwykły sukces firmy. Nazwa Electrolux AB z 1919 do 1957 r. – aż do zwolnienia Internetu. Na całym świecie wyposażenie techniczne szwedzkiej firmy nauczyło się już z nazwą dostosowaną do języka angielskiego: Electrolux.

Już w połowie XX wieku, niewielka produkcja stała się globalną troską o rośliny na całym świecie, szeroką gamę produktów produktów. Dziś w arsenale firmy znajduje się zarówno domowa, jak i profesjonalna linia technologii.

Pomimo faktu, że centrala znajduje się w Szwecji, Electrolux ma oddziały na całym świecie. Spółki zależne są w Australii, USA, Włochy, Niemcy. W swojej długiej historii firma udało się zdobyć Zanussi i AEG, ich główni konkurenci, a także połączyli się z wieloma innymi popularnymi marek. W 1969 r. Model pralki Electrolux Wascator FOM71 stał się standardem w międzynarodowym standardzie, określając klasę do mycia.

Firma gromadzi swoją technikę w wielu krajach na całym świecie. Dla Rosji najczęściej zamierzona technika szwedzkiego, włoskiego montażu. Pochodzenie europejskie jest uważane za rodzaj gwarancji jakości. Produkowanie sprzętu i Europy Wschodniej – z Węgier do Polski.

Oczywiście jakość ukraińskiego montażu wyposażenia powoduje pytania, ale wysoki poziom kontroli produkcji, wdrażane przez Electrolux, pozwala na nie martwić się o niezawodność samych elementów.

Cechy urządzenia i charakterystyki

Nowoczesne pralki elektrolux to jednostki automatyczne z wyświetlaczem sensorycznym, elektroniczny moduł sterujący, system samozoziomowy. Pojemność Baraban zmienia się od 3 do 10 kg, Pakiet obejmuje ochronę przed przeciekiem, kontrolę spieniania i funkcją jednolitej rozkładu lnianego. Większość modeli ma ochronę przed dziećmi.

Każda pralka elektrolux ma swój znacznik w postaci kombinacji znaków z liter i cyfr. Dzięki temu możesz wiele się dowiedzieć o konkretnym modelu. Oznakowanie składa się z 10 znaków. Pierwszy z nich wskazuje nazwę firmy – e. Następny typ urządzenia – W.

Trzeci kod literowy określa rodzaj technologii:

 • G – wbudowany;
 • F – z przednim ładowaniem;
 • T – z górną pokrywą zbiornika;
 • S – wąski model z włazem na panelu przednim;
 • W – Model z suszeniem.

  Poniższe 2 cyfry kodu oznaczają intensywność ekspresji – 10 za 1000 obr. /min, 12 za 1200 rpm, 14 na 1400 obr. /min. Trzecia cyfra odpowiada maksymalnej masie lnianej. Poniższa cyfra odpowiada typowi sterowania: z kompaktowego ekranu LED (2) do dużej symbolicznej, na kryształach ciekłych (8). Ostatnie 3 litery Zdefiniuj typy używanych węzłów.

  Ważne są również oznaczenia na panelu modułu sterującego. Istnieją tutaj następujące ikony:

  • Selektor otoczony blokami oprogramowania;
  • „Sigdition”, aby dostosować temperaturę;
  • „Spirala” – spin;
  • „Wybierz” – menedżer czasu z ikonami „+” i „-„;
  • Post punkt pocztowy w formie godzin;
  • Żelazo – łatwe prasowanie;
  • Zbiornik z falami jest dodatkowy płukanie;
  • Zacznij przerwę;
  • pary w formie skierowanej chmury;
  • Zamek jest funkcją blokowania od dzieci;
  • Klucz – Wskaźnik zamykający Luke.

  Na nowych modelach mogą pojawić się inne oznaczenia potrzebne do uruchomienia nowo pojawiających się funkcji.

  Zalety i wady

  Pralki Electrolux mają całość Wiele oczywistych korzyści:

  • Uważne badania sprzętu w produkcji;
  • Niski hałas – maszyny działa cicho;
  • Klasa A, A ++, A +++ zużycie energii;
  • Zarządzanie wygodami;
  • Wysokiej jakości mycie;
  • Szeroki zakres trybów.

  Są niedociągnięcia. Są zwyczajowe, aby podjąć dość głośną pracę funkcji suszenia, duże wymiary maszyn z pełnowymiarowymi. Technika ostatniej serii wyróżnia się wysokim poziomem automatyzacji, nie jest podatna na naprawę bez przyciągania specjalistów.

  Odmiany typu pobierania

  Wszystkie elektrolux Pralki są podzielone na kategorie na różnych znakach. Najprostszym kryterium jest rodzaj obciążenia lnu. On może być górny (poziomy) lub klasyczny.

  Czołowy

  Modele pralek z ładowaniem przednim mają klapę do panelu przednim. Zaokrąglony „iluminator” otwiera się do przodu, ma inną średnicę, umożliwia obserwowanie procesu prania. Takie modele mogą być osadzone i wąskie, do umieszczenia pod zwolnieniem. Dodanie pościeli podczas prania nie jest obsługiwane.

  Poziomy

  W takich modelach zbiornik na bieliznę znajduje się tak, że pobieranie odbywa się z góry. Pod pokrywą na szczycie przypadku znajduje się bęben z „zasłonami”, zamkniętymi i mocującymi podczas prania. Podczas zatrzymywania procesu urządzenie automatycznie blokuje go z tym częścią. W razie potrzeby bielizna może być zawsze zgłaszana lub usunięta z bębna.

  Seria

  Electrolux ma szereg serii zasługujących na szczególną uwagę. Wśród nich można przeznaczyć klasyczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

  Inspirować

  Seria pralki elektrolux, scharakteryzowana prostota i niezawodność. Jest to technika profesjonalna, z inteligentną kontrolą sensoryczną.

  Intuicja

  Seria z intuicyjną kontrolą i zwięzłą konstrukcją. Interfejs jest tak prosty, który umożliwia podjęcie poprawnych rozwiązań bez przeglądania instrukcji.

  Platyna

  Elektroniczna seria sterowania. Główna różnica modeli – biały kolor podświetlenia zamiast czerwony. Seria Platinum odnosi się do ciekawych rozwiązań projektowych z panel LCD i maksymalną kontrolą zmysłową.

  Idealna opieka

  Seria pralki elektrolux do opieki na śmieci. Linia ma modele z Ultra Care System, wstępnie rozpuszczające detergenty do ich lepszej przepuszczalności. Stream Care – Maszyny z tym funkcją wykonują obróbkę pary lnianej do dezynfekcji i dawanie świeżości.

  Opcja Sensi Care pomaga oszczędzać energię, stosując optymalny czas mycia i ilości wody.

  Oszczędzacz czasu

  Pralki do oszczędzania czasu w procesie prania. Seria sprzętu, która umożliwia ustalenie optymalnego czasu trwania obrotu bębna.

  Mypro

  Nowoczesna seria pralek do pralni. Profesjonalny władca obejmuje jednostki do mycia i suszenia, które są łatwe do dostosowania do użytku domowego. Mają ładowanie do 8 kg, zwiększone zasoby robocze wszystkich części, wspierają możliwość bezpośredniego połączenia z siecią zasilania ciepłą wodą. Pobór mocy całego sprzętu A+++, Niski poziom hałasu – mniej niż 49 dB, istnieje zaawansowany wybór programów, w tym dezynfekcja.

  Popularne modele

  Zakres modelu pralki elektrolux jest regularnie aktualizowane. Z niedawno popularnej serii FlexCare Dziś pozostały tylko modele sprzętu suszącego. Ale marka ma bardzo popularne przedmioty towarowe, które są teraz wydawane – Osi czasu, Wąski, z ładunkiem czołowym i górnym. Warto wziąć pod uwagę wszystkie najciekawsze opcje bardziej szczegółowo.

  ELECTROLUX EWS 106EDW

  Jeden z najlepszych wąskich modeli pralek do recenzji użytkowników. Technika ma klasę zużycia energii A ++, wymiary tylko 85 × 60 × 45 cm, ładowanie bębna w 6 kg, prędkość spinningowa 1000 obr. Wśród przydatnych opcji możesz zaznaczyć menedżer czasu, aby dostosować czas prania, odłożone rozpoczęcie w najwygodniejszym czasie. Jest to szczególnie skuteczne, jeśli dom działa preferencyjną taryfę nocą do energii elektrycznej, zasięg opóźnienia osiąga 20 godzin.

  Funkcja Optisense ma również na celu poprawę efektywności energetycznej technologii. Dzięki swojej pomocy maszyna określa, jak ilość lniana umieszcza się w zbiorniku, a także wymaganą objętość płynu i czas trwania prania.

  ELECTROLUX EWT 1264ILW

  Najlepsza maszyna z pionowym ładowaniem i szerokim zestawem funkcji. Model ma obciążenie 6 kg, prędkość wirowania do 1200 obrotów na minutę. Model otrzymał Blue Blue Certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo maszyn do przetwarzania wełny.

  Wśród zasłużających się funkcji można przydzielić:

  • Menedżer czasu;
  • gładkie otwarcie skrzydła;
  • Efektywność energetyczna A +++;
  • Program do mycia jedwabiu, bielizny;
  • bęben do noszenia silnika;
  • Logika rozmyta;
  • Kontrola nierównowagi pościel.

  Electrolux EW7WR361S

  Pralka z funkcją suszenia, z oryginalnym włazu pełnomocnika czarnego i stylowy nowoczesny design. Model wykorzystuje ładowanie przednie, znajduje się zbiornik na 10 kg bielizny. Suszenie obsługuje obciążenie 6 kg, usuwa wilgoć resztkową. Z poważaną techniką tej techniki Charakteryzuje się dość kompaktowymi rozmiarami: 60 × 63 × 85 cm.

  Ta maszyna do mycia i suszenia jest wyposażona w nowoczesny ekran dotykowy i ekran dotykowy. Klasa zużycia energii, wydajność mycia i spin – a, dość wysoka. Model zapewnia wszystkie niezbędne elementy systemu bezpieczeństwa.

  Ochrona przed wyciekami, zamek od dzieci, kontrola spieniania i zapobiegania nierównowagom pościeli w bębnie jest domyślny. Spin jest wykonywany z prędkością 1600 rpm, można ustawić mniejsze parametry i zatrzymać proces.

  Tryby działania i programów

  W nowoczesnych modelach elektrolux pralki, jest wszystko, czego potrzebujesz do pomyślnego użytku. Autonomiczna diagnoza umożliwia technikę wykonania wszystkich niezbędnych kontroli wydajności systemu, przypominają usługi, użyj rozpoczęcia testowego. Przycisk mechaniczny w modelach wyświetlania sensorycznych jest tylko jedno – włączanie / wyłączanie zasilania.

  Wśród programów stosowanych w elektrolux pralki można przeznaczyć:

  • spłukać w bieliźnianie;
  • odwzajemnianie lub upuszczanie wody;
  • „Bielizna” na majtki i biczeki;
  • „5 koszulek” do mycia słabo zanieczyszczonych koszulek o 30 stopni;
  • „Bawełna 90 stopni” służy do rozpoczęcia czyszczenia;
  • „Bawełniane Eco” o zakresie temperatur od 60 do 40 stopni;
  • „Jedwab” dla tkanin naturalnych i mieszanych;
  • „Zasłony” z prejudycjalnymi płukaniem;
  • „Denim” dla rzeczy dżinsowych;
  • „Odzież sportowa” o ograniczeniu wagi do 3 kg;
  • „Koce”;
  • „Waska wełniana / ręczna” dla najbardziej delikatnych materiałów;
  • „Cienkie tkaniny” dla poliestru, wiskozy, akrylu;
  • „Syntetyka”.

  W modelach z promem, funkcja jego posuwu zapobiega fermentacji pościeli, odświeża, eliminuje nieprzyjemne zapachy. Menedżer czasu pozwala na wykazanie pożądanego czasu pracy.

  Wymiary

  W parametrach wymiarowych, pralki elektrolux są standardowe i niskie, kompaktowe i wąskie. Wszystkie z nich są klasyfikowane w następujący sposób.

  1. Niewielki. Ich maksymalne obciążenie wynosi 3, 4, 6, 6, 5 i 7 kg. Standardowa wysokość obudowy wynosi 84, 5 cm o szerokości 59, 5 cm. Głębokość waha się od 34 do 45 cm. Są niestandardowe, niskie opcje pomiarowe 67 × 49. 5 × 51, 5 cm.
  2. Pionowy. Rozmiary w tej kategorii technologii są zawsze standardowe – 89 × 40 × 60 cm, ładowanie zbiornika wynosi 6 lub 7 kg.
  3. Pełnowymiarowy. Jeśli chodzi o załadunek, istnieją kompaktowe opcje dla 4-5 kg ​​i modeli rodzinnych do 10 kg. Wysokość ciała wynosi zawsze 85 cm, szerokość 60 cm, różnica jest tylko głębokości – od 54, 7 cm do 63 cm.
  4. Osadzony. Model i zakres wymiaru tutaj jest już zauważalny. Ładowanie jest reprezentowane przez warianty bębnów o 7 i 8 kg. Wymiary: 81, 9 × 59, 6 × 54 cm lub 82 × 59, 6 × 54. 4 cm.

  Porównanie z innymi markami

  Wybierając najlepszą pralkę, porównanie modeli różnych marek jest prawie nieuniknione. Zrozumieć, gdzie elektrolux będzie w rzeczywistości, że ten rodzaj ratingu jest dość trudny. Ale nadal istnieją pewne punkty, na których warto wiedzieć.

  Jeśli rozważymy sprzęt pod względem jakości i niezawodności, możesz dystrybuować wszystkie popularne firmy.

  • Bosch, Siemens. Niemieckie marki rozpatrywane przez przywódców w średnim zakresie cenowych produktów. Słynie z niezawodności, trwałości, z właściwą opieką służą bez naprawy ponad 10 lat. W Rosji istnieją problemy z dostawą komponentów, koszt naprawy często przekracza oczekiwania klientów – jeden z najwyższych.

  • Zanussi, Electrolux, AEG. Zebrane w zakładach marki Electrolux, wszystkie 3 marki należą do jednego producenta, mają te same składniki i wysoki poziom niezawodności. Średnie życie techniki osiąga 10 lat, w klasie średniej jest najlepsze marki w zakresie stosunku ceny i jakości. Naprawy kosztuje tańsze niż niemiecka technologia.

  • Indesit, Hotpoint-Ariston. Poniżej klasy, ale wciąż dość popularne pralki opracowane we Włoszech. Ich projekt jest mniej wyrafinowany, funkcjonalność jest znacznie prostsza. Pralki są sprzedawane przede wszystkim w segmencie budżetowym rynku, producent obiecany przez producenta osiąga 5 lat.

  • Wir. Amerykańska marka, jeden z liderów rynku. W Rosji sprzedaje produkty w średniego segmencie cenowym. Ocena znajduje się niska ze względu na problemy z dostawą części zamiennych i napraw. Każda awaria w tym przypadku może prowadzić do zakupu nowej maszyny.

  • LG, Samsung. Są uważane za głównych innowatorów rynku, ale w praktyce elektrolux jest gorszy i projektowy, oraz w specyfikacjach technicznych. Koreański producent wygrywa tylko z powodu większej gwarancji i aktywnej reklamy.

  Istnieją problemy z dostawą części zamiennych.

  Na bliższym przeglądu, elektrolux i jego marki właściciela urządzeń gospodarstwa domowego praktycznie nie mają konkurentów w ich segmencie cenowym. Powinny być wybrane, jeśli musisz zagwarantować długą żywotność i zminimalizować problemy z naprawą lub konserwacją.

  Zasady instalacji

  Istnieją pewne standardy zainstalowane do instalacji pralek. Na przykład, przy umieszczeniu w ramach zlewu jest bardzo ważne, aby prawidłowo wybierać sprzęt i urządzenia wodno-kanalizacyjne – wymagana zostanie syfon pewnej formy. Podczas instalacji musisz monitorować, aby urządzenie nie dotyczy ścianki ani mebli. Modele ścienne z pralkami elektrolux są dołączone za pomocą śrub kotwiących.

  Do klasycznych pralek z ładunkiem czołowym i górnym istnieją ich zasady.

  1. Instalacja jest wykonana bezpośrednio na podłogę. Jest istotne dla gładkiego laminatu, płytek, linoleum. Jeśli powłoka jest dość wysoka jakość, dywaniki antywibracyjne i stojaki nie będą potrzebne, specjalna podłoga jest również niepotrzebna – regulowane nogi mogą wyrównać dowolną krzywiznę.
  2. Gniazdo musi być w strefie REACH. Ważne jest, aby zapobiec ochronie przed zwarciem, wysoką wilgotnością. Kabel lepiej wybrać trzy rdzeń zdolnego do wytrzymania intensywnych ładunków. Koniecznie uziemienie.
  3. Okucia spustowe i napełniające powinny znajdować się w obszarze REACH. Nie należy używać długich linii komunikacyjnych, aby ich ćwiczyć, często zmieniają kierunek.

  Podczas instalacji pralki ważne jest, aby śledzić usuwanie śrub transportowych. Zamiast tego warto umieścić wtyczki gumowe.

  podręcznik

  Instrukcja obsługi maszyn do pralek Electrolux zawiera podstawowe informacje o tej technice. Wśród ogólnych zaleceń można wyróżnić.

  • Pierwszy start. Przed rozpoczęciem korzystania z pralki musisz upewnić się, że jest podłączony do sieci, zaopatrzenia w wodę, dźwig jest otwarty i ma nacisk. Technika biegnie bez pościeli, z małą ilością detergentu w kuwecie lub specjalnych pigułek startowych. Po pierwszym uruchomieniu trzeba wybrać program bawełny o maksymalnej wartości temperatury, przeprowadzany jest okresowy czyszczenie systemu do zapobiegania awarii.
  • Codzienny użytek. Włącz samochód również musi spróbować poprawnie. Po pierwsze, wtyczka jest włożona do wylotu, a następnie otworzy się zawór zasilania wodą, moc jest aktywowana przez przycisk „ON”. Powinien być krótki sygnał dźwiękowy, po którym można pobrać zbiornik, wypełnić klimatyzator, zasypiaj proszek i użyj pralki do tego celu.
  • Środki bezpieczeństwa. Jeśli istnieje funkcja ochrony przed dziećmi, maszyna jest zablokowana do okresu mycia. Możesz go odblokować za pomocą specjalnego polecenia z przycisku.
  • Po praniu. Po zakończeniu cyklu prania samochód musi zostać zwolniony z bielizny, de-energgize, wytrzyj mankiet suche, pozostaw klapę z rzędu do odparowania resztkowej wilgoci. Pamiętaj, aby oczyścić filtr spustowy. Jest on usuwany ze specjalnej komory, wolny od skumulowanego zanieczyszczenia, myte.

  W jaki sposób określić rok sprzętu, instrukcje nie piszą, oferując samodzielnie numer deszyfrowania. Jest wymieniony na specjalnej metalowej płytce znajdującej się za tylną pralką. Pierwsza z jego cyfry odpowiada roku wydawania, 2 i 3 – tygodni (wszystkie z nich w 52 roku). Dla technologii wydanych po 2010 r. Konieczne jest, aby wziąć tylko ostatni znak: 1 na rok 2011, 2 na rok 2012 i tak dalej.

  Electrolux EWS1074SMU Pralka Przegląd wideo.

  Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

  Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy AEG-ELECTROLUX ESL66010. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy AEG-ELECTROLUX ESL66010 będzie przydatna.

  Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla AEG-ELECTROLUX ESL66010

  Możesz także pobrać poniższe instrukcje, związane z tym produktem:

  AEG-ELECTROLUX ESL66010 (1510 ko)

  Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika AEG-ELECTROLUX ESL66010

  Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

  [... ] ESL66010_PL. fm Page 1 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PMinstrukcja uytkownikaZmywarkaESL 66010ESL66010_PL. fm Page 2 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PMWe were thinking of you when we made this productESL66010_PL. fm Page 3 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PMWitamy w wiecie Electrolux electrolux 3Witamy w wiecie ElectroluxDzikujemy za wybranie doskonalego produktu firmy Electrolux. Mamy nadziej, e korzystanie z niego bdzie dla Ciebie ródlem prawdziwej przyjemnoci. Ambicj Grupy Electrolux jest oferowanie klientom bogatego wyboru wysokiej jakoci produktów, które pomog uczyni Twoje ycie jeszcze bardziej wygodnym. Zachcamy do przeczytania niniejszej instrukcji tak, aby optymalnie wykorzysta wszystkie zalety Twojego nowego urzdzenia. [... ] Przerwanie trwajcego programu zmywania: Otworzy drzwiczki zmywarki; program si zatrzyma. Zamkn drzwiczki; program rozpocznie si od momentu, w którym zostal przerwany.ESL66010_PL. fm Page 27 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PMCodzienna eksploatacja electrolux 27Anulowanie biecego programu zmywania Równoczenie wcisn i przytrzyma dwa przyciski programu znajdujce si nad napisem "Cancel" ("Anuluj"), a zapali si kontrolka programu. Gdy program zmywania si skoczy, sygnal optyczny na podlodze pod drzwiami zmywarki zganie. Otworzy drzwiczki zmywarki i pozostawi je otwarte na kilka minut przed wyjciem naczy; w ten sposób mog one nieco ostygn i lepiej wyschn. Wyjmowanie naczy ze zmywarki Anulowanie funkcji opónienia uruchomienia" Aby anulowa opónione uruchomienie, naley resetowa zmywark. Równoczenie wcisn i przytrzyma dwa przyciski programu znajdujce si nad napisem "Cancel" ("Anuluj"), a zapali si kontrolka programu. Anulowanie opónionego uruchomienia oznacza równie anulowanie ustawienia programu zmywania. Koniec programu zmywania Zmywarka zatrzyma si automatycznie i sygnal dwikowy poinformuje o zakoczeniu programu zmywania. lNajpierw wyjmowa naczynia z dolnego kosza, a potem z górnego; Dziki temu krople wody z górnego kosza nie bd skapywa. lWoda moe pojawi si na ciankach oraz drzwiczkach zmywarki, poniewa stal nierdzewna ochlodzi si do temperatury niszej ni naczynia.Program zmywania zostal anulowany. Jeli wybrany zostanie nowy program zmywania, sprawdzi, czy w dozowniku jest detergent.Po zakoczeniu programu zmywania zaleca si odlczy zmywark od zasilania i zakrci zawór wody.ESL66010_PL. fm Page 28 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PM28 electrolux Programy zmywaniaProgramy zmywaniaStopie zabrudzenia Rodzaj wsadu Naczynia stolowe, sztuce, garnki i patelnie Naczynia stolowe, sztuce, garnki i patelnie Naczynia stolowe i sztuceProgramOpis programu Zmywanie wstpne Zmywanie zasadnicze w temp. do 70 °C 2 plukania porednie Plukanie kocowe Suszenie Zmywanie wstpne Zmywanie zasadnicze w temp. do 50 °C lub 65 °C 1 lub 2 plukania porednie Plukanie kocowe Suszenie Zmywanie zasadnicze w temp. do 60 °C Plukanie kocowe Zmywanie wstpne Zmywanie zasadnicze w temp. do 50 °C 1 plukanie porednie Plukanie kocowe Suszenie Zmywanie zasadnicze w temp. do 45 °C 1 plukanie porednie Plukanie kocowe Suszenie 1 plukanie zimn wod (zapobiega przyklejaniu si resztek jedzenia). Program ten nie wymaga stosowania detergentu.IntensywneBardzo zabrudzoneAUTOrednio zabrudzoneSzybkieLekko zabrudzoneECONaczynia stolowe i sztucerednio zabrudzone SzkloDelikatne naczynia i szkloPlukanie i zatrzymanieDowolny Niepelny wsad (do uzupelnienia w cigu dnia)ESL66010_PL. fm Page 29 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PMProgramy zmywania electrolux 29Programy zmywania - informacje "Program zmywania "Auto" W trakcie programu zmywania "Auto" od iloci zabrudzenia na naczyniach zaley zmtnienie wody. Jeli urzdzenie jest zaladowane w polowie, a naczynia s lekko zabrudzone, etapy zmywania wstpnego, zasadniczego i plukania w danym programie s krótsze, a pobór wody jest niszy. Jeli urzdzenie jest naladowane do pelna, a naczynia s bardzo zabrudzone, etapy zmywania wstpnego, zasadniczego i plukania w danym programie s dlusze, a pobór wody jest wyszy. W zwizku z tym, czas trwania programu, pobór energii i wody mog si róni od wartoci podanych dla programu "Auto". Podczas programu "Auto" temperatura wody podczas zmywania zasadniczego waha si w zakresie od 50 °C do 65 °C, w zalenoci od stopnia zabrudzenia naczy.ESL66010_PL. fm Page 30 Wednesday, March 28, 2007 7:12 PM30 electrolux Konserwacja i czyszczenieKonserwacja i czyszczenieCzyszczenie filtrów Filtry naley okresowo sprawdza i czyci. Chwyci filtr zgrubny (A) za uchwyt z otworem oraz wyj go z mikrofiltra (B). ] Przez napraw rozumie si wykonanie czynnoci o charakterze specjalistycznym wlaciwym dla usunicia wady. Pojcie naprawy nie obejmuje: instalacji, instruktau, konserwacji sprztu, poprawy polcze mechanicznych lub elektrycznych. Wymiany sprztu dokonuje autoryzowany punkt serwisowy Electrolux Poland lub jeli jest to niemoliwe placówka sprzeday detalicznej, w której sprzt zostal zakupiony. Sprzt zwracany po wymianie musi byc kompletny, bez uszkodze mechanicznych. ]


  WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY AEG-ELECTROLUX ESL66010

  Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
  W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

  Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy AEG-ELECTROLUX ESL66010.

  Copyright © 2015 - LastManuals -All rights reserved.
  Użyte znaki towarowe i loga graficzne oraz treści są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.

  Nowe funkcje Podręcznik Electrolux Esf5201lox

  Bezpośredni link do pobrania Nowe funkcje Podręcznik Electrolux Esf5201lox

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Nowe funkcje Podręcznik Electrolux Esf5201lox