Urządzenie modułowe Frigidaire Fdb2320reb2

Frigidaire Fdb2320reb2 to modułowe urządzenie o podwójnym komorze, które idealnie nadaje się do zastosowań w różnych gospodarstwach domowych. Urządzenie oferuje użytkownikom szeroki wybór funkcji, w tym: 6 cykli zmywania, szybki cykl zmywania, funkcję suszenia opóźnionego, funkcję opóźnionego startu, funkcję czyszczenia głębokiego i funkcję sterowania czasem. Urządzenie jest wyposażone w system AquaSurge, który pozwala na szybkie i skuteczne mycie naczyń. Frigidaire Fdb2320reb2 może współpracować z wieloma opcjami zasilania, takimi jak zasilanie 220V i zasilanie 110V, co pozwala na elastyczne użycie urządzenia w różnych miejscach. Urządzenie jest również łatwe w instalacji, a jego proste sterowanie pozwala użytkownikom na szybkie i łatwe wykonywanie codziennych zadań zmywania.

Ostatnia aktualizacja: Urządzenie modułowe Frigidaire Fdb2320reb2

Jak nakręcić film, który można oglądać w goglach VR? Pomogą w tym specjalne kamery, rejestrujące jednocześnie obraz nie tylko z przodu, ale również wokół urządzenia. Dzięki nim w czasie nagrania można rozglądać się na wszystkie strony!

Centr

Ten niewielki gadżet w formie pierścienia pozwala na kręcenie filmów w 360 stopniach – czyli rejestruje obraz wokół siebie, ale nie z góry i z dołu. Umieszczono w nim cztery 5-megapikselowe kamery Omnivision, rejestrujące obraz o pionowej rozdzielczości 1080 pikseli, który jest w czasie rzeczywistym montowany w dookólne nagranie. Otwór na środku kamery umożliwia zamontowanie jej na statywie lub uchwycie np. przy kasku, a elektroniczna poziomica informuje za pomocą diod, czy Centr jestu stawiony prosto.

360Heros | Freedom360 | GoPro 360 Rig | Freedom 360 | 360 heros | Mogopod | Monopod

To rozwiązanie dla tych, którzy nie uznają kompromisów. Nie jest to kamera, ale uchwyt, pozwalający w odpowiedni sposób zamontować 6 kamer GoPro, dzięki czemu – gdy użyjemy GoPro Hero 4 – bez problemu zarejestrujemy sferyczny film o jakości nawet 4K. Niestety, biorąc pod uwagę konieczność kupienia nie tylko uchwytu ale aż sześciu sportowych kamer, tanio nie będzie!

Panono Camera - Capture Life in 360° X 360°

To urządzenie działa w nietypowy sposób. Ma kształt niewielkiej piłki, a w celu zrobienia zdjęcia wystarczy ją podrzucić. Resztą zajmie się wbudowana elektronika i 36 obiektywów. Urządzenie samo wykrywa, w jakiej fazie lotu się znajduje. Gdy osiągnie najwyższy punkt, w którym przez ułamek sekundy wisi nieruchomo w powietrzu, rejestruje jedną, sferyczną fotografię. Sprzęt może być również umieszczony np na kijku do selfie, pozwalając użytkownikowi samodzielnie wybrać moment zrobienia zdjęcia. Niestety, Panono nie nagrywa filmów.

Bublcam - 360 Degree Camera Technology Kickstarter Video

Gdy producent ujawnił prace nad tym urządzeniem, kamera Bubl była często porównywana do rozwiązania, jakie stosuje Google w samochodach, odpowiadających za rejestrowanie zdjęć dla usługi Street View. Urządzenie zostało wyposażone w trzy obiektywy o kącie widzenia 190 stopni, co w praktyce oznacza, że każdy z nich częściowo widzi również to, co znajduje się za nim. Kamera może rejestrować obraz o rozdzielczości do 2688p x 1344p przy 15 klatkach na sekundę.

Ricoh Theta S

Najnowsza z serii sferycznych kamer Ricoha oferuje – podobnie jak poprzednicy – dwa obiektywy i pozwala na rejestrowanie zarówno zdjęć o rozdzielczości 14, 5 mpix, jak i filmów o rozdzielczości do Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Urządzenie współpracuje przy tym ze smartfonami, umożliwiającymi m. in. podgląd na żywo nagrywanego materiału.

360cam

Ta wyposażona w trzy obiektywy kamera ma do zaoferowania istotną zaletę – rejestruje obraz nie tylko wokół siebie, ale również z góry i z dołu, pokrywając niemal pełną sferę (360 x 300 stopni). Co istotne, wszystkie materiały – zarówno zdjęcia, jak i filmy – obrabiane są przez to urządzenie automatycznie, więc rola użytkownika sprowadza się tylko do wciśnięcia przycisku.

360cam została przy tym wyposażona w wodoszczelną obudowę, pozwalającą na zanurzenie gadżetu nawet do 10 metrów pod wodę. Ponadto producent oferuje specjalne nakładki, poprawiające jakość obrazu podczas podwodnych nagrań. Ciekawą opcją jest również adapter, pozwalający zawiesić kamerę jak lampę, w zwykłej oprawie żarówkowej.

GoPro VR: New York City Jump 360 Video Shot on Odyssey

Kolejna z propozycji GoPro to sprzęt przeznaczony dla zamożniejszych klientów. Tworzone wspólnie z Google’em w ramach projektu JUMP urządzenie ma umożliwić połączenie 16 kamer GoPro Hero4 Black i pozwolić na rejestrowanie wideo o rozdzielczości 8k. Planowana cena to około 15 tys. dolarów.

Sphericam 2 - the 360º Video Camera for VR, Oculus, Google Cardboard, Gear VR

Kamera Sphericam dobrze pokazuje, jak szybki jest postęp w branży sferycznego wideo. Urządzenie, którego rozwój sfinansowano dzięki Kickstarterowi, ma wielkość piłki tenisowej. Umieszczono w nim sześć kamer, pozwalających na rejestrowanie filmu 4K (4096 x 2048 pikseli) w 60 klatkach na sekundę.

Co więcej, projektanci sprzętu umieścili w nim aż osiem gwintów, pozwalających na niemal dowolne zamontowanie urządzenia do różnych statywów. Kamera, współpracująca m. z goglami Oculusa i Google Cardboard, pozwala również na transmitowanie na żywo sferycznego wideo lub obrazu z wybranej kamery. Wbudowany akumulator pozwala na około 90 minut pracy.

Nokia Technologies Team Talks OZO Design

Sprzęt, którym Nokia usiłuje powrócić do świata żywych został wyposażony w 8 kamer i 8 mikrofonów, pozwalających na rejestrowanie towarzyszącego materiałom wideo, przestrzennego dźwięku. Wśród zapowiadanych funkcji kamery znajduje się współpraca z goglami VR i bezpośrednia transmisja obrazu, możliwość śledzenia wybranych obiektów, a także ciekawa funkcja natychmiastowego dostępu do sferycznego wideo, uzyskanego kosztem obniżenia jakości obrazu.

Lytro Immerge

Lytro to firma znana z innowacyjnych aparatów fotograficznych, pozwalających na modyfikowanie głębi ostrości zdjęcia już po jego zrobieniu. Zastosowana w aparatach technologia Light Field ma trafić również do zapowiadanej kamery Lytro Immerge. pl/Zi9iZy5wdQhYCyxKGgx4HRtTeBBcVXZLTEtgWxo4dVwPEW5MGh50HklHKhUaFnUAFhouHhoHMQ8WCz1XRRk9S0Q"/>

Co istotne, jest to urządzenie modułowe, pozwalające zwiększyć jakość rejestrowanego obrazu wraz z ilością zastosowanych kamer (mogą być ich setki), pozwalając użytkownikom gogli VR m. na wychylanie się i zaglądanie za obiekty, znajdujące się w kadrze albo przyglądanie się im z bliska. Ze względu na cenę i stopień komplikacji urządzenie jest tworzone z myślą nie o indywidualnych użytkownikach, ale o branży filmowej.

Modułowa aparatura elektryczna dzięki kompaktowej obudowie i szerokim zakresie parametrów, które charakteryzują daną grupę urządzeń np. znamionowy prąd zwarciowy, znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz przemyśle. Aparaturę modułową możemy zabudować na szynie montażowej np. TH35 w rozdzielnicy modułowej lub specjalnych blokach w dużych obudowach. Dzięki maskownicy, która osłania styki aparatów modułowych mamy zapewnioną ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym użytkowników czy obsługi rozdzielnic wyposażonych w aparaturę modułową. Ochrona instalacji w budynku mieszkalnym nie jest możliwa bez zastosowania podstawowych zabezpieczeń jakimi są wyłączniki nadprądowe oraz dodatkowego zabezpieczenia w postaci wyłączników różnicowoprądowych. Oba te zabezpieczenia możemy także znaleźć w zespolonej obudowie jako wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym. Sterowanie oświetleniem ułatwią nam automaty schodowe, przekaźniki bistabilne, ściemniacze czy zegary sterujące czasowe i astronomiczne. W wykonaniu modułowym możemy również znaleźć wyłączniki silnikowe, styczniki czy rozłączniki bezpiecznikowe.

Aparatura modułowa to szereg urządzeń odpowiadających za ochronę, integrację, kontrolę, sygnalizację, sterowanie czy pomiar energii elektrycznej. Wykorzystuje się je zarówno w instalacjach tworzonych na potrzeby mieszkań, czy domów jednorodzinnych, jak i budynków przemysłowych oraz komercyjnych. Zaletą aparatury modułowej jest z pewnością fakt, że można ją instalować nie tylko na szynie montażowej (np. TH35), ale również w rozdzielnicy modułowej lub specjalnych blokach w dużych obudowach. Maskownica osłaniająca styki aparatów modułowych zapewnia natomiast ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym, co sprawia, że tego typu rozwiązania, są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych.

Czym jest aparatura modułowa?

Aparatura modułowa to jak już wspomniano różnego rodzaju urządzenia, które stosowane są w celu zapewnienia bezpieczeństwa instalacji elektrycznej znajdującej się w danym budynku. Istotne jest jednak także to, że urządzenia te pozwalają sprawować kontrolę nad instalacją, co przekłada się nie tylko na jej sprawność, ale także bezpieczeństwo osób, które ją użytkują. Jakie urządzenia wchodzą w skład aparatury modułowej? Otóż, warto wyraźnie podkreślić, że w formie modułowej dostępna jest szeroka gama zabezpieczeń, które można dopasować do specyfiki danej instalacji. Są to m. in. wyłączniki nadprądowe, które przerywają ciągłość obwodu w sytuacji, gdy płynący w nim prąd przekracza bezpieczną wartość, czy wyłączniki różnicowoprądowe, które automatycznie rozłączają obwód w przypadku wystąpienia braku równości pomiędzy prądem elektrycznym wypływającym z obwodu, a takim, który do niego napływa. Poza tym wśród aparatury modułowej można znaleźć gniazda, różnego rodzaju wyłączniki, przekaźniki, czy bezpieczniki.

Rodzaje aparatury modułowej

Aparatura modułowa to urządzenia elektryczne, które klasyfikuje się z reguły na podstawie roli, którą pełnią one w instalacji elektrycznej. Pozwala to wyróżnić:

 • aparaturę modułową zabezpieczającą, która zabezpiecza instalację oraz podłączone do niej urządzenia m. przed przepięciami, zwarciami, czy przeciążeniami. Przykładem mogą być wyłączniki nadprądowe, czy ograniczniki przepięć;
 • aparaturę modułową pomiarową, do której zalicza się m. mierniki, liczniki, czy analizatory sieci;
 • aparaturę modułową łączeniową i sygnalizacyjną, która odpowiada za załączanie i wyłączanie obwodów, a także sygnalizowaniem ich stanu. Przykładem mogą być różnego rodzaju przełączniki i rozłączniki;
 • aparaturę modułową sterowniczą, która pozwala automatycznie sterować instalacją. Przykładem mogą być wyłączniki zmierzchowe, czy regulatory oświetlenia;
 • zasilacze modułowe i transformatory, których podstawową funkcją jest obniżanie napięcia zasilania do wartości bezpiecznej i wymaganej w danym punkcie instalacji.

Zalety aparatury modułowej

Aparatura modułowa to rozwiązania, które wykorzystywane są obecnie praktycznie we wszystkich domowych instalacjach elektrycznych. Wynika to przede wszystkim z ich zalet, do których należy zaliczyć między innymi:

 • łatwy i szybki montaż, który jest efektem standaryzacji rozmiaru wyłączników oraz zastosowania znormalizowanej szyny montażowej DIN 35 mm;
 • możliwość umieszczenia wszystkich elementów w rozdzielnicy, co sprawia, że wszystkie urządzenia modułowe znajdują się w jednym miejscu, zajmując jednocześnie niewielką ilość miejsca;
 • wykonanie wszystkich elementów w jednakowym designie, co gwarantuje wysoką estetykę;
 • duży wybór rozwiązań, dzięki czemu poszczególne elementy można dobrać nie tylko do własnych potrzeb, ale również specyfiki danej instalacji;
 • możliwość zastosowania dla pełnego zakresu prądów znamionowych;
 • bezpieczeństwo instalacji, zarówno z punktu widzenia użytkownika, jak i instalatora;
 • prosty sposób wymiany uszkodzonych aparatów modułowych, dzięki kompatybilnym elementom - nie trzeba wymieniać całego sprzętu.
 • Jak dobrać aparaturę modułową?

  Dobór aparatury modułowej wymaga wzięcia pod uwagę parametrów oraz rodzaju tworzonej instalacji, co zapewni jej maksymalną wydajność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest on zatem dokonywany indywidualnie, a wybierając konkretne urządzenia warto kierować się:

 • standardem wykonania, co wynika z faktu, że aparatura modułowa musi spełniać normy, które obowiązują w stosunku do instalacji domowych, czy przemysłowych;
 • wytrzymałością, którą gwarantują właściwie dobrane parametry aparatów modułowych;
 • zakresem dostępnych typów aparatów, co pozwoli dobrać zabezpieczenia pasujące do parametrów danej instalacji;
 • funkcjonalnością, co umożliwi rozbudowanie instalacji elektrycznej w przyszłości.
 • Aparatura modułowa – sprawdź co znajdziesz w sklepie zpradem. pl

  Aparatura modułowa to z pewnością jedna z najważniejszych, a zarazem najszerszych kategorii produktowych w sklepie zpradem. pl. To właśnie w niej znajdziesz nie tylko wyłącznik nadprądowy, czy wyłącznik różnicowoprądowy, ale również gniazda modułowe, automaty schodowe, przekaźniki bistabilne, ściemniacze czy zegary sterujące czasowe i astronomiczne. W formie aparatury modułowej dostępne są także wyłączniki selektywne, taryfowe, silnikowe, styczniki czy rozłączniki bezpiecznikowe. Zaletą tego typu urządzeń jest nie tylko prosty montaż, ale łatwy dostęp, czy konserwacja. Warto bowiem mieć świadomość, że w przypadku usterki jakiegokolwiek elementu instalacji modułowej wystarczy jedynie wypiąć wadliwy moduł i wymienić go na nowy.

  Dlaczego warto kupić aparaturę modułową właśnie w naszym sklepie? Przede wszystkim dlatego, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych producentów, czego przykładem może być aparatura modułowa Eaton, Schneider, Siemens, czy Hager. Oferujemy także rozwiązania modułowe ETI, F&F czy Finder, które dostępne są zarówno w sprzedaży, hurtowej, jak i detalicznej. Naszym klientom oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również fachowe doradztwo w zakresie doboru oraz montażu urządzeń. W efekcie można mieć pewność, że elementy instalacji będą do siebie optymalnie pasowały, a ona sama będzie nie tylko bezpieczna, ale także wydajna i wytrzymała.

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatury modułowej? Poza oczywistą kwestią jaką jest dopasowanie parametrów konkretnych rozwiązań istotna jest przede wszystkim jakość wykonania urządzeń, co przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania. Dlatego też oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność z określonymi normami. W tym miejscu warto podkreślić, że jakość jest istotna nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania konkretnych urządzeń, ale również ze względu na żywotność aparatury modułowej. Urządzenia renomowanych producentów mogą bowiem działać bezawaryjnie przez długie lata, co gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie całej instalacji.

  Opublikowano: 05. 05. 20

  Aparatura modułowa to ogół rozwiązań tworzących system, którego zadaniem jest ochrona instalacji elektrycznych oraz podłączonych do niej urządzeń. Jej elementy zabezpieczają przed skutkami zwarć oraz następstwami przeciążeń. Aparaty i urządzenia modułowe stosowane są głównie w budownictwie mieszkaniowym, jednak można wykorzystać je także w zakładach przemysłowych. W ofercie Alkan dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju aparatury modułowej renomowanych marek.

  Spis treści
  Wyłączniki nadprądowe
  Wyłączniki różnicowoprądowe
  Rozłączniki
  Ochronniki
  Liczniki i wskaźniki energii
  Lampki sygnalizacyjne i dzwonki
  Szyny łączeniowe
  Bezpieczniki topikowe
  Styczniki
  Nasza oferta

  Elementy wchodzące w zakres aparatury modułowej

  Aparatura modułowa zapewnia efektywną ochronę instalacjom i urządzeniom elektrycznym. Zabezpiecza przed skutkami przeciążeń, przepięć i zwarć. Dodatkową zaletą jest możliwość zapewnienia ochrony przeciwpożarowej. Na kompletną aparaturę modułową składają się aparaty zabezpieczające, sterownicze, sygnalizacyjne i łączeniowe, a także rozwiązania przeznaczone do pomiaru i nadzoru instalacji elektrycznej. W ofercie Alkan znaleźć można najnowsze generacje poszczególnych produktów przypisanych do tej kategorii. Dowiedz się o nich więcej.

  Wyłączniki nadprądowe

  Wyłącznik nadprądowy to istotny element instalacji elektrycznej. Odpowiada za przerwanie ciągłości obwodu w przypadku przekroczenia przez prąd przepływający bezpiecznej wartości. Jako część aparatury modułowej służy do ochrony przed skutkami przeciążeń i zwarć, które mogą występować w obwodach odbiorczych instalacji i urządzeń elektrycznych. Wyłączniki nadprądowe są bardzo czułe, dzięki czemu pozwalają na rozłączenie prądu w krótkim czasie i przy niskich natężeniach.

  • ETI WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 1P C 10A 002141514 ETIMAT6

   14, 49  Brutto

  • ETI WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 1P B 25A 002111518 ETIMAT6

   11, 99  Brutto

  • ETI WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 1P B 6A 002111512 ETIMAT6

   14, 89  Brutto

  • ETI WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 1P B 20A ETIMAT6 002111517

   10, 99  Brutto

  • ETI WYŁĄCZNIK NADPRĄDOWY 1P B 10A ETIMAT6 002111514

   9, 49  Brutto

  Wyłączniki różnicowoprądowe

  Wyłącznik różnicowoprądowy to urządzenie, którego zadaniem jest rozłączenie obwodu w przypadku braku równości między prądem elektrycznym wypływającym z obwodu a wpływającym do niego. Element ten chroni przed porażeniem prądem elektrycznym przy kontakcie pośrednim i bezpośrednim. Zadaniem wyłącznika różnicowoprądowego jest także ograniczenie skutków uszkodzenia urządzeń, włącznie z ryzykiem powstania pożaru. Urządzenie to stosuje się jako ochronę dodatkową – wykrywającą nawet najmniejsze prądy upływu o dużej rezystencji, które mogłyby ograniczyć skuteczność zabezpieczeń.

  • HAGER WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 4P 40A 30MA TYP AC CDC440J

   139, 99  Brutto

  • HAGER WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 4P 25A 30MA TYP AC CDC425J

   151, 24  Brutto

  • HAGER WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 2P 63A 30MA TYP AC CDC263J

   168, 92  Brutto

  • HAGER WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 2P 40A 30MA TYP AC CDC240J

   118, 19  Brutto

  • HAGER WYŁĄCZNIK RÓŻNICOWOPRĄDOWY 2P 25A 30MA TYP AC CDC225J

   115, 95  Brutto

  Rozłączniki

  Rozłączniki to elementy modułowe, przeznaczone do włączania i wyłączania wybranych prądów roboczych – także przeciążeniowych. Urządzenia te mogą długotrwale przewodzić znamionowy prąd cieplny, a także krótkotrwale przewodzić niektóre prądy zwarciowe. Rozłączniki niskonapięciowe pozwalają na określanie czynności łączeniowych kategorią użytkowania oraz klasą.

  Ochronniki

  Ochronniki są elementem ochronny aparatury elektrycznej. Zabezpieczają przed przejściowymi przepięciami, a także ograniczają częstotliwość i czas trwania prądu następczego. Chronią przed przepięciami powstałymi np. podczas wyłączania lub załączania nieobciążonej linii powietrznej, a także przy uderzeniu pioruna w linię napowietrzną.

  Liczniki i wskaźniki energii

  Liczniki i wskaźniki energii to przyrządy pomiarowe, służące do określania ilości przepływającej energii elektrycznej. Ich wskazania są niezbędne do rozliczenia się odbiorcy prądu z jego dostawcą. Liczniki elektroniczne korzystają z odpowiednich układów scalonych, które na skutek przepływającego prądu i przyłożonego napięcia mogą wygenerować impulsy w proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej ilości. Liczba impulsów jest następnie przeliczana na wskazaną przez licznik energię.

  • Licznik 3-fazowy zużycia energii elektrycznej WZE-3 F&F

   129, 98  Brutto

  • Licznik 1-fazowy zużycia energii elektrycznej WZE-1 F&F

   54, 29  Brutto

  • TABLICA LICZNIKOWA T-1F-B/Z 10. 6

   4, 84  Brutto

  • TABLICA LICZNIKOWA T-1F-B/Z -12 10. 13

   4, 41  Brutto

  • TABLICA LICZNIKOWA TU-1F/3F-B/Z-12 10. 12

   6, 37  Brutto

  Lampki sygnalizacyjne i dzwonki

  Lampki i dzwonki przeznaczone są do sygnalizacji stanów urządzeń oraz przebiegu procesów, w których uczestniczą. Odpowiadają za sygnalizowanie m. in. etapów załączania i wyłączania, a także różnych stanów awaryjnych. Lampki najczęściej służą do potwierdzania obecności faz w rozdzielnicach. W większości modeli jako źródło światła stosuje się energooszczędne diody LED.

  Szyny łączeniowe

  Szyny łączeniowe przeznaczone są do łączenia aparatury modułowej. Wykorzystuje się je bezpośrednio w rozdzielniach elektrycznych. Najczęściej spotykane są szyny grzebieniowe jednofazowe i trójfazowe. Elementy te mogą mieć różny przekrój oraz zróżnicowaną długość. Parametry szyn łączeniowych należy dobierać w zależności od ilości elementów wymagających podłączenia w danej rozdzielni elektrycznej.

  • SZYNA ŁĄCZENIOWA 3F 12-MOD. 4037A

   26, 19  Brutto

  • SZYNA ŁĄCZENIOWA 1F 54-MOD. 4127

   36, 79  Brutto

  • SZYNA ŁĄCZENIOWA 1F 12-MOD. 4126A

   12, 19  Brutto

  Bezpieczniki topikowe

  Bezpiecznik topikowy to element aparatury modułowej, stanowiący zabezpieczenie instalacji przed przeciążeniem lub zwarciem. W przypadku osiągnięcia wartości krytycznej natężenia prądu, topnik ulega stopnieniu pod wpływem nagrzania się do wysokiej temperatury. Na skutek jego przepalenia dochodzi do zapalenia się łuku elektrycznego. W przypadku spadku wartości natężenia prądu do zera łuk gaśnie i prąd przestaje płynąć. W rezultacie bezpiecznik zapobiega zniszczeniom podłączonych urządzeń.

  • WKŁADKA TOPIKOWA DII DZ 25A/500V ETI GG 002312107

   1, 99  Brutto

  • WKŁADKA TOPIKOWA DII DZ 20A/500V ETI GG 002312106

   1, 99  Brutto

  • WKŁADKA TOPIKOWA DII DZ 16A/500V GG ETI 002312105

   1, 99  Brutto

  • WKŁADKA TOPIKOWA DII DZ 10A/500V GG ETI 002312104

   1, 99  Brutto

  • WKŁADKA TOPIKOWA DII DZ 2A/500V GG ETI 002312101

   2, 69  Brutto

  Styczniki

  Styczniki to elektryczne łączniki mechanizmowe, posiadające pojedyncze położenie spoczynkowe styków ruchomych. Element ten pozwala na załączanie, wyłączanie oraz przewodzenie prądu – zarówno w normalnych warunkach pracy obwodu, jak i przy przeciążaniach. Styczniki mają dużą wytrzymałość mechaniczną oraz sporą ilość łączeń, posiadając jednocześnie dość małe wymiary i niską masę.

  • Stycznik ETI 002462310 25A 230V 4Z 0R R25-40

   92, 79  Brutto

  • Stycznik ETI 002461230 20A 230V R20-02 (2r)

   103, 09  Brutto

  • Stycznik ETI 002461220 20A 230V R20-11

   89, 49  Brutto

  • Stycznik ETI 002461211 20A 24V R20-20

   111, 59  Brutto

  • Stycznik ETI 002461210 20A 230V R20-20

   75, 19  Brutto

  Aparatura modułowa w ofercie Alkan. Poznaj nasze marki: Hager, Schneider oraz ABB

  Aparatura modułowa wysokiej klasy znajduje się w ofercie hurtowni Alkan. W naszym asortymencie znaleźć można elementy uznanych producentów, takich jak chociażby Hager, Schneider czy ABB. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i świadomego wybrania najlepszych rozwiązań z zakresu aparatury modułowej dostępnych na rynku.

  Hager

  Aparatura modułowa Hager obejmuje szereg elementów przeznaczonych do rozdzielania energii, systemów prowadzenia przewodów oraz osprzętu elektroinstalacyjnego. W ofercie Alkan znaleźć można m. rozdzielnice, obudowy, aparaturę łączeniową, aparaturę sterującą, systemy automatyki budynkowej oraz wiele innych produktów marki Hager niezbędnych dla bezpiecznego użytkowania instalacji elektrycznej w budynku.

  Schneider

  Aparatura modułowa Schneider to wysokiej klasy produkty z zakresu automatyki i zarządzania energią. Rozwiązania oferowane przez tego uznanego producenta wyróżniają się dużą wydajnością, łącząc w sobie automatyzację w czasie rzeczywistym, technologie energetyczne, oprogramowanie oraz zintegrowane usługi. Produkty te znajdują zastosowanie w domach, centrach danych oraz infrastrukturach przemysłowych. W naszym sklepie znaleźć można wyłączniki nadprądowe marki Schneider.

  ABB

  Aparatura modułowa ABB należy do szczególnie cenionych produktów z kategorii automatyki i energetyki. Systemy oferowane przez tę markę posiadają liczne funkcje, które zintegrować można z pracami instalacyjnymi. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i komercyjnym, a także wielu gałęziach przemysłu. Poszczególne jednostki wyróżniają się wysoką wydajnością, zapewniając użytkownikom bezpieczną i szybką pracę. W naszej hurtowni znajdziecie stycznik marki ABB.

  Urządzenie modułowe Frigidaire Fdb2320reb2

  Bezpośredni link do pobrania Urządzenie modułowe Frigidaire Fdb2320reb2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Urządzenie modułowe Frigidaire Fdb2320reb2